Song lyrics Anxhela by Aleksandér Gjoka

Tags:
Lyrics
Albanian
Send to a friend |
Rate the quality of this lyrics
Wait a moment...
Rating: 4.00/5. Total votes: 0

Kam pas dash njė grua 30 vjeēe
E doja dhe mė donte si e marrė
Kishte zėnė e saj nuanca fėmijėrie
Megjithėse ishte e martuar dhe kishte njė vajzė
(2 herė)

Hej Anxhela, eee Anxhela
Hej Anxhela, ooo Anxhela

Ndonėse s'kishim vite qė dashuroheshim
ajo mė konsideronte si burrin e saj
s'isha unė i madh apo me emėr
por thjeshtė njė shėrbėtor nė shtėpinė e saj
Taken from AlbumSongAndLyrics.com
Hej Anxhela, eee Anxhela
Hej Anxhela, ooo Anxhela
(2 herė)


Other songs by Aleksandér Gjoka


Song Scroller

This lyrics | Lyrics
 
Background Color


Font Color

Copy this code and paste it into your website or blog to show the song-scroller of Album Song and Lyrics